Bouton Medya – Pazarlama İletişimi Ajansı Bouton Medya – Pazarlama İletişimi Ajansı

YouTube Kanal & İçerik Yönetimi

Kanalı inceleyerek görsel ve içerik optimizasyon ihtiyacına göre youtube video dünyasının kriterlerine uygun hale getiriyoruz.

İçeriklerinizi doğru hedefleme yaparak yeni kitlelere ulaştırıyoruz.

Hedef kitleye yönelik ihtiyaçlar karşılanıp yeni kitleler kazandırıyoruz.

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, bir işi anlatmanın en etkili yoludur. Bizler de çağın en etkin iletişim aracı olan videolar konusunda nitelikli çözümler sunarak işinizi büyütmenizde doğrudan rol oynuyoruz.

3D Animasyon

İşiniz veya projeniz ile ilgili hayata geçirilmesini istediğiniz kurguyu bizlere anlatırsanız, 3D animasyon konusunda uzmanlarımız ile fikirlerinizin hayata geçirilmesine yardımcı oluyoruz.

Green Box Çekimleri

 

Günümüzde greenbox’ın kullanılmadığı yer yok denecek kadar azdır. Çözüm ortağı olduğumuz kurum, kişi ve markalar için değer katan green box video projeleri gerçekleştiriyoruz.

Prodüksiyon Hizmeti

 

Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, İnteraktif Video, Belgesel Prodüksiyonu, Logo Animasyonu, 3D Animasyon, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda çalışmalar gerçekleştirerek markanıza değer katıyoruz.

Copyright © 2016 - 2020